Atribuită Cumpărare directă

Achizitie ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T

Număr anunț
DA27096797
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Blaj Serviciul de Gospodarie Comunala (CUI 13947058)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,99 RON
Valoare atribuită
199,99 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,99 RON

din 199,99 RON estimat