Atribuită Cumpărare directă

Testul rapid tip casetă 2019-nCoV IgG/IgM este o imuno-analiză cromatografică cu flux lateral pentru detectarea calitativă a anticorpilor IgG și IgM la 2019-nCoV în sângele, serul sau plasma umană. Doar pentru diagnostic in vitro, pentru uz profesional. Cutie a cate 25 teste. Continut cutie: - casete test - 25 buc - pipete - 25 buc - solutie tampon - instructiuni de utilizare pentru IgG: Sensibilitate relativă: 100% Specificitate relativă: 98.0% Precizie: 98.6% pentru IgM: Sensibilitate relativă: 85.0% Specificitate relativă: 96.0% Precizie: 92.9% UNITATEA DE VANZARE: CUTIA A CATE 25 TESTE

Număr anunț
DA27043105
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat