Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica- echipament 150-400Kw pe combustibil gazos sau solid, conform prescriptiei tehnice PTA1/2010.

Număr anunț
DA27047876
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD (CUI 17344343)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat