Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul Include : o ora de servicii de dezapezire mecanizata (parcare, spatii exterioare, cai de acces principale) cu utilaje> buldoexcavator cu lama, miniexcavator cu lama,bobcat cu lama pret 175 lei / ora 1 ora de aplicare sare in parcare si la intrarile in cladire 140 lei / ora 100 kg sare pret 80 lei
- Număr anunț
- DA27042403
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC SALA TRANSILVANIA (CUI 13119411)
- Furnizor / câștigător
- OTTO TRANS SRL (CUI 22386671)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950 RON
- Valoare atribuită
- 3.950 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.