Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medical pentru medicina muncii pentru angajatii SPTAS - 24 de persoane conform caiet de sarcini nr.1595.04.12.2020. Contractul si conventia pentru prelucrarea datelor cu caracter personal se va incheia in termen de 2 zile de la finalizarea achizitiei. Servicile se vor presta pana la data de 20.12.2020. Prestatorul va face dovada calitatii sale prin transmiterea urmatoarelor documente:certificat de inregistrare in registrul unic al cabinetelor medicale, eliberat de DSP conform prevederilor legale in vigoare si autorizatie sanitara de functionare in vigoare, conform legii.
- Număr anunț
- DA27036427
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- RAPITEST CLINICA SRL (CUI 16195723)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.389 RON
- Valoare atribuită
- 1.389 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.