Atribuită Cumpărare directă

Măști protecție necesare salariatilor Muzeului Olteniei Craiova, conform cerințelor tehnice specificate în referatul de necesitate și oportunitate, nr.258/11.12.2020. Cantitate : 10.700 buc.

Număr anunț
DA27059408
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.708 RON
Valoare atribuită
4.708 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.708 RON

din 4.708 RON estimat