Atribuită Cumpărare directă

Tiparirea si livrarea revistei Memoria Ethnologica nr.76-77 ; format finit A4, numar pagini 240, tipar alb negru fata verso text si fotografii pe hartie offset 70 gr./mp, brosata la cotor, coperta carton , tipar color cu laminare exterioara

Număr anunț
DA27041982
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.150 RON
Valoare atribuită
10.150 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.150 RON

din 10.150 RON estimat