Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou OFF 624M Scaun de birou OFF 624M este unul modern, cu finisaje futuriste, conceput pentru a fi utilizat intens la birou sau acasa. Acest model este caracterizat de forma sa moderna, cu forme ergonomice, utilizatorul simtindu-se confortabil, fara dureri de spate sau stres. Scaun de bioru OFF 624M poate fi ajustabil pe inaltime, este rotativ si dispune de un mecanism de balans ce poate fi blocat in pozitie verticala. Sezutul este fabricat din lemn stratificat, acoperit ulterior cu burete cu densitate mare. Este tapitat cu material textil negru, iar spatarul este din mesh negru. Baza produsului este confectionata din otel cromat, bratele sunt fixe, realizate din polipropilena de culoare neagra, iar rolele gumate speciale pentru protectia parchetului. Inaltimea maxim a sezutului este de aproximativ 54 cm, iar cea totala de 102 cm. latimea scaunului cu brate este de 56 cm. Modelul scaun de birou OFF 624M are o garantie de 24 luni!

Număr anunț
DA27044196
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat