Atribuită
Cumpărare directă
10 5015063 OSKAR SUPER CULOARE INT/EXT BAZA TR 15L BUC 1,00 262,00 220,17 41,83 20 5015137 WB GREEN (POUCH) UGG 1L ML 267,00 0,17 38,14 7,25 30 5015152 WB WHITE (POUCH) UWW 1L ML 449,90 0,18 68,05 12,93 40 5015153 WB YELLOW (POUCH) UYY 1L ML 30,04 0,20 5,05 0,96 50 5015132 WB BLACK (POUCH) UZZ 1L ML 7,49 0,11 0,69 0,13 60 5013559 OSKAR AMORSA ZERO MUCEGAI 4L BUC 1,00 45,76 38,45 7,31 70 5014142 VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L BUC 1,00 88,51 74,38 14,13 80 5005164 SPRAY SC PORTELAN EPOXY ALB 400ML BUC 5,00 19,06 80,08 15,22 90 7004890 ROLA PINZA PESK RUL 120X1X100 BUC 1,00 5,26 4,42 0,84 100 1005241 SET 5 LAME 1992 0-11-921 BUC 1,00 6,06 5,09 0,97 110 5013553 PROFIL DE COLT 25X25 2,5M BUC 12,00 4,80 48,40 9,20 120 5004430 PRIMUS GLET NIVELARE 20KG(GLI 49) BUC 2,00 27,63 46,44 8,82 130 5013020 PRIMUS MORTAR TINCI ALB 25KG BUC 2,00 20,68 34,76 6,60 140 4006590 ADEZIV PLACI TERMOIZ./25KG DUO CONTACT BUC 2,00 23,43 39,38 7,48 150 5007423 PRIMUS TENC.CIMENT MEC.-MAN. 25KG(MTM84) BUC 3,00 15,08 38,02 7,22 160 5015050 FIBRE POLIPROP.MICROFISURI ROWHITE 12MM PUN 1,00 23,91 20,09 3,82 170 6039570 CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 20 KG SAC 5,00 12,20 51,26 9,74 180 5007265 PRIMUS ADEZIV DE PIATRA 25KG(ADX 15) BUC 12,00 33,64 339,23 64,45 190 4011580 GRESIE 8039 ONICE 34X34 CUT 13,00 34,03 371,76 70,63 200 4011808 FAIANTA 82111 EIRE BEIGE 25X40 CUT 2,00 39,48 66,35 12,61
- Număr anunț
- DA27037649
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.590,21 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.