Atribuită Cumpărare directă

pentru auto cu urmatoarele caracteristici: capacitatea- 1598 puterea 75 masa 1764 Suma asigurata - 31552 lei. Prima de asigurare RCA =683.20 ron Prima de asigurare CASCO = 1623.50ron Durata asigurata RCA : 6 luni in perioada 14.12.2020 – 13.06.2021. Durata asigurata CASCO : 12 luni in perioada 20.12.2020-19.12.2021. Prima de asigurare totala pachet = 683.50+812.50= 1496 lei Prima casco de 1623.50 in 2 rate: rata 1 - 812.50 lei Rata 2 - 811 lei

Număr anunț
DA27038700
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PROTECTIE A PLANTELOR BACAU (CUI 12746528)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.306,70 RON
Valoare atribuită
2.306,70 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.306,70 RON

din 2.306,70 RON estimat