Atribuită
Cumpărare directă
Este un gel hidroalcoolic, ideal pentru dezinfectia igienica, inclusiv cea chirurgicala a mainilor. Are un spectru larg, bactericid, fungicid, levuricid si virucid. Acest gel actioneaza rapid si datorita substantelor protectoare si hidratante asigura echilibrul lipidic al pielii, prevenind aparitia zonelor uscate si a senzatiei de piele crapata. Ideal pentru dezinfecția igienică a mâinilor, atunci când spălarea nu este posibilă. Testat dermatologic. Klintensiv 5 litri este AVIZAT BIOCID cu nr. 2251BIO/01/12.24, eliberat de catre Ministerului Sanatatii, Comisia Nationala pentru produse Biocide. Tipul de produs biocid conform legislatiei in vigoare (Regulamentul UE nr. 528/2012): Grupa principală 1: Dezinfectante si produse biocide Tip de produs: 1 – Este un produs biocid destinat igienei umane. Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectia igienica si chirurgicala. Categoria de utilizatori: profesionali, industriali, popul - 10 buc. Mop rezerva bumbac profesional XXL Rezerva de mop Jumbo este puternic absorbanta si adaptabila la orice fel de coada sau maner telescopic. Datorita fibrelor lungi se poate folosi in spatii inguste, pe sub mobila si nu numai. Nu lasa urme sau scame si se poate schimba usor la nevoie. Specificatii rezerva mop Bumbac Jumbo Culoare: alba; Material: bumbac. - 4 buc.
- Număr anunț
- DA27047222
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Gheorghe Pop de Basesti (CUI 4291832)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.168 RON
- Valoare atribuită
- 2.168 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.