Atribuită Cumpărare directă

Foarfeca chirurgicala standard dreapta ; Pensa chirurgicala 1x2 - 14 cm Produsele vor fi insotite de certificat de calitate/conformitate pe lot de la producator.

Număr anunț
DA27050524
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,75 RON
Valoare atribuită
639,75 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,75 RON

din 639,75 RON estimat