Atribuită
Cumpărare directă
337 buc - instalatie turturi 600 leduri (Lungime 6m, tensiune alimentare 220V, multicolor) ; 93 buc - instalatie turturi 300 leduri (lungime 3m, tensiune alimentare 220V, multicolor); 10 buc - bec led multicolor (tensiune alimentare 220V, multicolor); 150 buc - instalatie plasa led (6m, tensiune alimentare 220V, multicolor);
- Număr anunț
- DA27053156
- Autoritate contractantă
- Comuna Gruiu (CUI 5026273)
- Furnizor / câștigător
- PABLITO SERVICE (CUI 41877780)
- Cod CPV
- 39298500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.655 RON
- Valoare atribuită
- 39.655 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.