Atribuită Cumpărare directă

Router wireless Asus ROG Rapture GT-AC5300, Tri-Band, Gigabit, AiMesh,Dual-WAN, 3G-4G backup, Link aggregation, USB 3.0, Game Boost

Număr anunț
DA27061922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,56 RON
Valoare atribuită
1.428,56 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,56 RON

din 1.428,56 RON estimat