Atribuită Cumpărare directă

Denumire Produs UM Cantitate NVR HIKVISION 16 CANALE B 1.00 SWITCH POE 8 PORT B 1.00

Număr anunț
DA27049522
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „BOCSKAY ISTVAN” CHERECHIU (CUI 24145505)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,47 RON
Valoare atribuită
1.176,47 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,47 RON

din 1.176,47 RON estimat