Atribuită Cumpărare directă

CONFORM REPERELOR SELECTATE. PENTRU REPERELE CU CRITERII DE SELECTARE ASTFEL: BIBLIORAFTURI CULOARE ALBASTRA, DOSARE CU SINA CULOAREA ALBASTRU SAU DACA NU SUNT PE STOC VERDE, MARKER TABLA WHITEBOARD CULOARE NEAGRA, TEXT MARKER 10 GALBENE, 5 PORTOCALII SI 5 VERDE,

Număr anunț
DA27059689
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2842919)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,34 RON
Valoare atribuită
2.520,34 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,34 RON

din 2.520,34 RON estimat