Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector Acer X1126AH + ecran perete+ suport prindere proiector, SUPORT PROIECTOR, Laptop ASUS X543MA cu procesor Intel® Celeron® N4000 pana la 2.60 GHz, 15.6", HD, 4GB, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 600, Windows 10 Home, Star Grey, Multifunctional laser color HP LaserJet Pro MFP M479fnw, ADF, Retea, Wireless, A4
- Număr anunț
- DA27086346
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SIMLEU (CUI 4291484)
- Furnizor / câștigător
- GENIUS SRL (CUI 15191251)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.598,54 RON
- Valoare atribuită
- 30.598,54 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.