Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (AMD), 15.6"" Full HD ,AMD Ryzen™ 3 4300U (4C / 4T, 2.7GHZ-4.7GHz), 4GB SO-DIMM DDR4-3200, 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x4, DOS

Număr anunț
DA27058328
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat