Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de cilindrare cu cilindrul compactor de 12 t pe drumurile comunale din comuna Berlesti (Barzeiu,Scurtu si Lihulesti str. Boieresti)

Număr anunț
DA27067343
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Furnizor / câștigător
CRYSYCLUB SRL (CUI 23197778)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat