Atribuită
Cumpărare directă
FAIANTA 20*30 = 30 MP GRESIE 30*30 = 7.5 MP CHIT ROSTURI = 2 BUC VOPSEA LAVABILA 25KG = 25 BUC AMORSA PERETE 5L = 10 BUC PASTA IMBINARE SUPERRIGIPS 5KG = 15 BUC ADEZIV CM11 5KG = 40 BUC DISTANTIERI 2.5MM (PUNGA) = 5 BUC VOPSEA ALBA 0.75L PE BAZA DE APA = 20 BUC COLTAR INTERIOR SI EXTERIOR = 36 BUC VAS WC COMPLET CU IESIRE = 1 BUC BATERIE LAVOAR = 1 BUC BATERIE LAVOAR+DUS = 1 BUC SMIRGHEL COALA = 15 BUC TRAFALET = 5 BUC PENSULA DIF MASURI = 10 BUC CUIER = 2 BUC PERDEA DUS = 2 BUC
- Număr anunț
- DA27063297
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44111300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.442,84 RON
- Valoare atribuită
- 9.442,84 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.