Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Cartus compatibil HP CE285A eco 303040928 3 44.90 Lei 134.70 Lei Stick index hartie color 50 x 12 mm, 4 culori, DELI 308061517 1 3.00 Lei 3.00 Lei Ordin de deplasare 126101507 1 4.20 Lei 4.20 Lei Fisa de magazie 126101424 50 0.30 Lei 15.00 Lei Monetar autocopiativ A6, 2 exemplare 307091550 1 4.00 Lei 4.00 Lei Hartie PAPERLINE 2000, A4, 75 g/mp, 500 coli/top 308081509 5 11.99 Lei 59.95 Lei Biblioraft marmorat 7.5 cm NOKI 1220030 3 5.49 Lei 16.47 Lei Biblioraft marmorat 5 cm NOKI 1220031 3 5.49 Lei 16.47 Lei Banda corectoare 4.2 mm x 10 m, OFFICE POINT 209091052 2 4.00 Lei 8.00 Lei Foaie de parcurs autovehicule persoane 126101551 1 8.40 Lei 8.40 Lei

Număr anunț
DA27085375
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,05 RON
Valoare atribuită
227,05 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,05 RON

din 227,05 RON estimat