Atribuită Cumpărare directă

Capsatoare C14 Noki, Decapsatoare 24/6, Decapsatoare profesionale Turikan SR-300, Dosare carton, Index plastic, Mouse A4Tech N-350 USB, Pix Pensan MY Tech 140 buc. culoare albastra, Pix mecanism grip 0.5/07 Faber Castell 100 buc. albastre, Plicuri DL, Rigle plastic transparent 50cm, Sfoara bumbac, stilouri metalice reincarcabile.

Număr anunț
DA27100751
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30197320-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,10 RON
Valoare atribuită
1.004,10 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,10 RON

din 1.004,10 RON estimat