Atribuită Cumpărare directă

41807546 VARTA ALC. LLE LR6/X4 BU 7 42706036 VARTA BAT.LONGL.POWER R3/ BU 7 36584365 ICO BURETE MAG+MARK WBOAR SE 2 98341878 ICO MARKER WHITEB ANTIBAC SE 11 64520893 RTC INDEX AUTOAD PLASTIC/ BU 10 88345095 SCR NOTES ADEZ 75X75 BRIL IF 5 47060728 SCR PAGEMARKER FLUO 4X20X BU 2 78119336 GPV PLIC TB4 SILICON/10B PC 3 57807893 ROM PLIC C4 SILICON IF 1 30745327 DAC FISA MAGAZIE A5/140GR BU 3 71269930 HER ADEZIV CRAFT 60GR BU 2 26246769 KPM LIPICI SOLID 40 GR / SE 1 15084700 RTC PASTILE AUTOAD GUMFIX BU 1 36289882 MAP RADIERA SOFTY BL 3 57354359 ICO CAPSE METAL 24/6 CU 3 45414281 DRB MAPA CU BURDUF/DIV CU BU 10 48006555 RTC BURETIERA 80MM BU 2 24620510 RTC SUPORT ETICHETA CHEIE SE 3 19791193 DRB ETICH AUTOCOL A5/20 C CU 1 37011517 RTC MAPA A4 PLASTIC CU CA BU 15 23934532 SCR MAPA A4 CU ARICI SI B BU 11 41202383 HAMA MOUSE MW-300 BU 1 19907989 HAMA MOUSE WRLS AM-7300 C BU 2 15747108 OMEGA MOUSE WIRELESS OM-0 BU 1 36496511 SERIOUX MOUSE 9800MBK BU 2 19763465 SERIOUX MOUSE WIRELESS R/ BU 1 17338138 BLC YELLOW H COP A3/80GR/ BU 5 34618819 BLC YELLOW H COP A4/80GR CU 14 36351559 RTC BANDA CORECTOARE/5MMX BU 5 99071037 SCH TEXTMARKER JOB/1-5 MM BL 2 46452082 DRB MARKER WHITEBOARD/4 B SE 6 21879192 SCH MK 4 BC WHITEB/FLIP/2 BL

Număr anunț
DA27068092
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
35310000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.213,53 RON
Valoare atribuită
3.213,53 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.213,53 RON

din 3.213,53 RON estimat