Atribuită Cumpărare directă

Camera Web TRUST GXT 1160 Vero, Full HD 1080p, negru conform Anexa nr ad 30376 atasata Transportul este inclus in pret!

Număr anunț
DA27079608
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38651600-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,98 RON
Valoare atribuită
167,98 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,98 RON

din 167,98 RON estimat