Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED PHILIPS 32PFS5823/12, 32", Smart TV, FHD 1920*1080 ,4:3/16:9, RMS 16W, Incredible Surround, Clear Sound, Auto VolumeLeveller, Bass Control, Smart Sound, 2*HDMI, 2*USB, Common InterfacePlus (CI+), Digital audio out (optical), Antenna IEC75, Ethernet-LAN RJ-45, Satellite Connector, Headphone out, Wireless connections: Bandaunica 1T1R integrata, Digital TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, VESA 100*100 cm, telecomanda cu baterii incluse, culoare argintiu - 3 buc Suport perete LCD/LED Serioux, TV814B, 32"-70", Fix, VESA max 600x400, max 40Kg, distanta de la perete 23mm,nivela cu bula, culoare negru - 3 buc Manopera Instalare TV - 3 buc
- Număr anunț
- DA27085415
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA (CUI 4348831)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.953,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.953,95 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.