Atribuită Cumpărare directă

Reinnoire anuala licenta Solarwinds Network Topology Mapper

Număr anunț
DA27070160
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
Cod CPV
48781000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat