Atribuită Cumpărare directă

REPARATII AUTO TR 07 VRV , conform deviz oferta nr.50/07.12.2020

Număr anunț
DA27067315
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI 26454388)
Furnizor / câștigător
OPTIM CONSULT SRL (CUI 37429657)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.346 RON
Valoare atribuită
1.346 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.346 RON

din 1.346 RON estimat