Atribuită
Cumpărare directă
Plic antisoc kraft bule CD 200/ 175 mm buc 100 0.65 Alonje de indosariere buc 1500 0.14 Evidentiator Pelikan buc 10 2.10 Marker Pelikan permanent negru buc 7 2.10 Banda adeziva 48/66 transparenta buc 7 2.45 Notes adeziv 75 / 75 galben pal buc 23 1.20 Pix my tec pensan albastre buc 275 0.63 Capse 24/6 noki cut 42 0.65 Clips 51 mm pentru foi 12buc/cut buc 120 0.60 Clips 41 mm 12 buc/cutie buc 120 0.45 Clips 32 mm 12 buc/cut buc 60 0.32 Notes adeziv index 5 culori plasticat buc 9 3.20 Sfoara bbs 100 g buc 16 3.30 Ceara sigiliu pelican baton 5 5.00 Dosare pvc cu sina buc 30 0.39 Tavite pvc buc 8 6.50 Creion corector Pelikan 8 ml buc 9 4.50 Ace gamalie cut 10 0.50 Agrafe 33 mm cut 10 0.76 Perforator Daco 40 coli buc 3 29.50 Capsator daco 130 coli buc 1 115.00 Decapsator buc 2 1.95 Plic TB4 burduf 50 mm buc 100 0.60 Folii protectie buc 100 0.08 Marker CD DVD negru buc 2 2.10 Lipici pelikan 40 g buc 4 4.60 Capsator daco 242 buc 2 11.80 Biblioraft pvc lat cant 7.5 cm buc 10 5.20 Etichete autoadezive 24/coala, 100 coli/top coli 100 0.42 Etichete autoadezive 56/coala 100 coli/top coli 100 0.42 Capsator 210 coli - 2 x 155.00 Capse 23/23
- Număr anunț
- DA27067294
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.757,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.757,20 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.