Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de consultanta in realizarea si depunerea cererii de finantare pentru proiectul "Dezvoltare retea inteligenta de distibutie a gazelor naturale in comuna Sisesti, judetul Maramures" finantat prin POIM 2014-2020, axa prioritara 8, obiectivul specific 8.2. Cererea de finantare se va depune obligatoriu pana in data de 17.12.2020 inclusiv.

Număr anunț
DA27076244
Autoritate contractantă
COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
Furnizor / câștigător
QUALITY STAR PROIECT SRL (CUI 18066687)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat