Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE MATERIALE: BECURI 100W- 10 BUC ,NEON 36W-50 BUC ,DROSER 36W- 5 BUC , STECHER CERAMIC- 10 BUC ,RACORD 50CM 1/2,1/2- 2 BUC , RACORD 50 CM 1/2-3/8- 2 BUC , CABLU 3X1,5- 50 ML,CAP TRIPLU PRELUNGITOR- 10 BUC , PRIZA DUBLA ST- 2 BUC , PRIZA SIMPLA ST- 2 BUC ,BUTUC BROASCA -4 BUC ,SCURGERE RAPIDA FI 32-3 BUC ,BEC E14- 5 BUC , MANERE CU SILDURI- 4 BUC ,LAMPA EXIT- 3 BUC ,BANDA REFLECTORIZANTA- 1 BUC ,VAR LAVABIL 25 kg-2 BUC , AMORSA 5 KG- 1 BUC ,VOPSEA KOBER 5KG BEJ-1 CUT,DILUANT -3 BUC ,TRECETE PARDOSEALA 0,9 M- 2 BUC ,SIGURANTA AUTOMATA 16A- 2 BUC ,SIGURANTA AUTOMATA- 2 BUC.

Număr anunț
DA27072072
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.344,54 RON
Valoare atribuită
3.344,54 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.344,54 RON

din 3.344,54 RON estimat