Atribuită Cumpărare directă

Circuit anestezie / ventilatie cu balon 2L, 180cm, port V - CHINA, COMPLET TRANSPARENT Adult/Copii Circuit anestezie / ventilatie cu balon 2L, 200cm - 100 BUC; Circuit anestezie / ventilatie cu balon 1L, 200cm COPII - 50 BUC; NECESAR ATI

Număr anunț
DA27066252
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat