Atribuită Cumpărare directă

ACCEPTUL NOSTRU TINE LOC DE NOTA DE COMANDA.RUGAM EFECTUATI LIVRAREA. Referat administrativ nr. 11461 / 14.12.2020 Dulap tip biblioteca cu usi glisante

Număr anunț
DA27061852
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
POWER PRO DESIGN (CUI 31683078)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat