Atribuită
Cumpărare directă
Premium PE-CE285A/CRG725 Toner Compatibil CE285A - 3 x 42.02 = 126.06 Lei - Epson C13T66414A Rezerva cerneala Original T6641 - 1 x 35.29 = 35.29 Lei - Epson C13T66424A Rezerva cerneala Original T6642 - 1 x 35.29 = 35.29 Lei - Epson C13T66434A Rezerva cerneala Original T6643 - 1 x 35.29 = 35.29 Lei - Epson C13T66444A Rezerva cerneala Original T6644 - 1 x 35.29 = 35.29 Lei -
- Număr anunț
- DA27067835
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VÂLCANESTI (CUI 28943518)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,22 RON
- Valoare atribuită
- 267,22 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.