Atribuită
Cumpărare directă
Registru intrare iesire A4 100file 2 buc, Registru intrare iesire A3 300file 2 buc, Anchete sociale Set 7*a4 550seturi, Cerere tichete A3 150buc, registru evidenta a5 80file 1 buc, personalizare plicuri 1420 buc, Calendare perete 33cm*48cm 85buc, Agende a5 datate 10 buc.
- Număr anunț
- DA27067965
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
- Furnizor / câștigător
- GARMON S.R.L. (CUI 23031219)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.257 RON
- Valoare atribuită
- 2.257 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.