Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei, se solicita certificat de conformitate si de garantie

Număr anunț
DA27081192
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.660,72 RON
Valoare atribuită
9.660,72 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.660,72 RON

din 9.660,72 RON estimat