Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale reparatii curente Produsele se vor livra pana la data de 21.12.2020

Număr anunț
DA27083133
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.587,91 RON
Valoare atribuită
4.587,91 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.587,91 RON

din 4.587,91 RON estimat