Atribuită Cumpărare directă

1 EVO-2375AB Pix plastic cu mecanism twist, corp alb si accesorii color, mina tip parker, No. 2375 -albastru Buc 180 0,70 2 EV4K13T Banda adeziva transperenta 48mm *66m EVOffice Buc 20 1,95 3 WL2C17 Capse 24/6, 1.000 buc/cutie Willgo cut 100 0,55 4 EV2B03 Perforator metalic 40 coli EVOffice Buc 10 11,70 5 WL4A14 Folie protectie documente A4, orange peel , 40 microni, 100 buc/set Willgo Set 5 6,47 6 EG5E06NE Suport metalic 2 compartimente instrumente scris si 1 compartiment cub hartie - negru Buc 10 6,24 7 EV3F10 Foarfeca 25 cm, lama din otel, cu maner ergonomic rubber grip EVOffice Buc 5 2,81 8 LM1800 Laminator A4 175 microni LM 1800 Buc 1 200,00 9 EV12C05 Aparat indosariat capacitate perforare 12 coli/indosariere 450coli EVOffice ZD1288 Buc 1 180,00

Număr anunț
DA27097550
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825,80 RON
Valoare atribuită
825,80 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825,80 RON

din 825,80 RON estimat