Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN ISO/IEC17029:2020 Evaluarea conformității. Principii generale și cerințe pentru organismele de validare și de verificare Limba Româna 1 buc 114 lei fara TVA 2 Standarde in InfoStandard Web cu 10 accese simultane, o tiparire si actualizare 1 buc 44.63 lei fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 dec 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA27092439
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22120000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,63 RON
Valoare atribuită
158,63 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,63 RON

din 158,63 RON estimat