Atribuită Cumpărare directă

Uscator pentru sticlarie, montat pe perete Material uscator: PVC Mateia tije: PP Include cheie de piulite pentru aplicarea tijelor Pozitiile tijelor pot fi usor schimbate si modificate Odata cu repozitionarea tijelor uscator este adaptat pentru diferite sticle menite sa fie uscate Uscatorul pentru sticlarie montat pe perete include setul pentru montarea pe perete (suruburi si dibluri) Rezistent la socuri, testat in laborator impotriva stricaciunilor Model: disponibil cu un canal de scurgere detasabil, cu o conexiune pentru un tub de drenaj Latime: 600 mm Inaltime: 600 mm Tije: de 60 mm (15 bucati) de 100 mm (56 de bucati) si extensie de 150 mm (6 bucati) Para pentru pipeta, din cauciuc Compatibila pentru pipeta cu capacitate de pana la 100 ml Disponibila in diverse culori: rosu, galben, albastru si verde Para pentru pipeta are ca scop eliminarea lichidelor mai eficient Evacuare are loc printr-o supapa automata Pentru umplere si golire Usor de desfacut pentru curatarea eficienta a interiorului Culoare model: rosu mai putin

Număr anunț
DA27078632
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CSEREY-GOGA " CRASNA (CUI 4637597)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.229,22 RON
Valoare atribuită
1.229,22 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.229,22 RON

din 1.229,22 RON estimat