Atribuită Cumpărare directă

Dell Microsoft ROK_WS_2019_5CALs_User

Număr anunț
DA27068181
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Buzau (CUI 11317897)
Furnizor / câștigător
TRIDENT SERVICE SRL (CUI 6536416)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat