Atribuită Cumpărare directă

2 * Tensiometru de brat OMRON HEM-7121-E, alb-gri COD PRODUS: MEDHEM7121E tine loc de comanda

Număr anunț
DA27077054
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,74 RON
Valoare atribuită
158,74 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,74 RON

din 158,74 RON estimat