Atribuită Cumpărare directă

Caiete 48f 600x0,85 caiete A4 300x2,35 Hartie copiator 100x12,5 dosar palstic 100x0,48 File Daco 3x6,8 Dosar sina 100x0,4 Pix 300x0,22 Caiet Biologie 150x0,89 Lipici solid 5x1,5 Capse Eagle 5x1,19 Hartie A3 2x29

Număr anunț
DA27086366
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.844,35 RON
Valoare atribuită
2.844,35 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.844,35 RON

din 2.844,35 RON estimat