Atribuită Cumpărare directă

Tava documente

Număr anunț
DA27085432
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30193200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,28 RON
Valoare atribuită
123,28 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,28 RON

din 123,28 RON estimat