Atribuită Cumpărare directă

Pistol SW PUNTIE Biopsie PROSTATICA CU ACE Caracteristici Manevrare îmbunătățită: Mod biopsie actionat de la buton : Automat sau Semiautomat, ■ Mecanism de eliberare poziționat optim (cu bara de siguranță integrată) pentru biopsie semi-automată sau complet automată. Mod semi-automat ofera: ■ Randament tisular semnificativ mai mare. ■ Crestătura de colectare a țesutului deschis (crestătură) permite exact Poziționarea și documentarea în leziune. ■ Într-un mediu dificil, îndepărtarea țesuturilor nu este necesară în prealabil posibil (de ex. glanda tiroidă, ganglionii limfatici) Igienă: ■ Protecția unică a acului previne posibila contaminare între dispozitiv și acul de biopsie. ■ Protecție brevetată pentru ac pentru inserarea sterilă a acului de biopsie în dispozitiv. Un Nou ac de biopsie: ■ Șina de ghidare a acului de biopsie EvoCore® ușurează acest lucru Introduceți și asigurați o fixare sigură în dispozitivul de biopsie EvoCore®. Închidere nouă a capacului: ■ Deschiderea accidentală în timpul procesului de biopsie este prevenită de o închiderea fermă a capacului blocată previne. Se deschide prin simpla apăsare a unui buton capacul automat. Backup automat: ■ Bara de siguranță integrată asigură siguranța maximă și salvează deblocarea manuală. Adâncimea de intrare reglabilă: ■ Se poate selecta o adâncime de intrare de 15 mm sau 22 mm pentru a optimiza colectarea țesuturilor pentru toate biopsiile de țesuturi moi. Operațiune cu o singură mână: ■ Tensionarea ușoară a manetei de

Număr anunț
DA27095153
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33125000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.440 RON
Valoare atribuită
8.440 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.440 RON

din 8.440 RON estimat