Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA NR. 000776683 / 15/12/2020 Polita RC malpraxis G 389369 - Preventoriul TBC Copii Deleni PA: 1.236,62 ron

Număr anunț
DA27110072
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236,62 RON
Valoare atribuită
1.236,62 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236,62 RON

din 1.236,62 RON estimat