Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE MATERIAL VANESA - LATIME 0.92, INALTIME 1.8 IN VALOARE DE 114.94 RON FARA TVA MATERIAL VANESA - LATIME 1.84, INALTIME 1.8 IN VALORE DE 229.89 RON FARA TVA MATERIAL VANESA - LATIME 1.95, INALTIME 1.6 IN VALORE DE 263.63 RON FARA TVA

Număr anunț
DA27082738
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
SERVINT SRL (CUI 12618197)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,41 RON
Valoare atribuită
608,41 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,41 RON

din 608,41 RON estimat