Atribuită Cumpărare directă

Metoda: colorimetrica, VM, cu card de culoare si bloc comparator cu fiole de reactie lungi 1.0 - 2.0 - 3.5 - 6.0 - 10 - 20 - 40 mg/l PO4-P 3.1 - 6.1 - 11 - 18 - 31 - 61 - 123 mg/l PO4³? MColortest™

Număr anunț
DA27078438
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.295 RON
Valoare atribuită
2.295 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.295 RON

din 2.295 RON estimat