Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 7 autoturisme inmatriculate permanent in Romania, Jud. Alba, - 2 marca DACIA LOGAN, 1461 cmc, putere 66 kw, masa maxima autorizata 1590 kg, Clasa B/M: B0. - 2 marca DACIA LOGAN, 898 cmc, putere 66 kw, masa maxima autorizata 1520 kg, Clasa B/M: B8, B0 - marca DACIA LOGAN, 1461 cmc, putere 50 kw, masa maxima autorizata 1600 kg, Clasa B/M: B0. - marca DACIA DUSTER, 1461 cmc, putere 80 kw, masa maxima autorizata 1875 kg, nr. locuri 5, Clasa B/M: B4. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare:ianuarie 2021 Pentru auto marca SKODA RAPID, 1197 cmc, putere 81 kw, masa maxima autorizata 1645kg, Clasa B/M: B0 perioada de asigurare 6 luni, inceput valabilitate asigurare: ianuarie 2021. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA27090135
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ALBA (CUI 4331473)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.045,31 RON
- Valoare atribuită
- 6.045,31 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.