Atribuită
Cumpărare directă
PIX -100 BUC,MARKER - 10 BUC, MARKER -20 BUC,REGISTRU CASA AUTOCOP - 2 BUC, NIR AUTOCOP -10 BUC,FISE MAGAZIE -200 BUC,BON CONSUM AUTOCOP -10 BUC,XEROX A3 - 5 TOP,REGISTRU INTRARE -IESIRE - 5 BUC,PERFORATOR -2 BUC,CAPSATOR -2 BUC,CAPSE -20 CUT,DOSAR - 200 BUC, DOSAR PVC -200 BUC,BIBLIORAFT -34 BUC,CRETA -10 CUT,BURETI - 20 BUC,XEROX A4 -100 TOP,FOLIE PROT A4 - 3 SET.
- Număr anunț
- DA27067979
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BISOCA (CUI 28129642)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,37 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.