Atribuită Cumpărare directă

Fier de calcat Tefal FV9844E0 Ultimate Pure, 3200 W, Talpa Durilium AirGlide Autoclean, jet de aburi

Număr anunț
DA27078443
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Sport Covasna (CUI 27425623)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713510-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,48 RON
Valoare atribuită
739,48 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,48 RON

din 739,48 RON estimat